REVERS COSMETICS, to firma z polskim kapitałem, oferująca swoim Klientom profesjonalizm i wysokie standardy, wynikające z wieloletniego doświadczenia w branży kosmetycznej i pasji jej założycieli. Nasza oferta to odpowiedź na rosnące potrzeby rynku kosmetycznego, oraz oczekiwania Klientów którzy dbają o jakość, cenę i bezpieczeństwo. Pragniemy dostarczać naszym Klientom konkurencyjne produkty zgodne z najwyższymi światowymi normami produkcyjnymi, posiadamy wszelkie wymagane certyfikaty i badania. Wszystkie kosmetyki z naszej oferty od pomysłu do finalnego produktu powstają w siedzibie firmy w Raszynie, ok 10 km od Warszawy. Bogatą wiedzę i najnowsze technologie łączymy z zaangażowaniem i innowacyjnością, każdego dnia zmieniając je w nowe produkty i stale uatrakcyjniając naszą ofertę. To właśnie szybkość działania, elastyczność i innowacyjność wyróżniają nas na tle konkurencji. Nasze kosmetyki wybierane są ze względu na nowoczesne i atrakcyjne wzornictwo, oraz optymalną relację ceny do jakości. Dzięki temu połączeniu możemy konkurować z producentami kosmetyków z całego świata. Wymagający Klienci wyznaczają nam kierunek naszego szybkiego rozwoju i wzrostu udziałów w rynku kosmetycznym. Potwierdzeniem pozycji rynkowej marki REVERS COSMETICS jest coraz liczniejsze grono odbiorców w kraju i za granicą. Już teraz nasze produkty doceniają Klienci w blisko 40 krajach na całym świecie. Cieszymy się z zaufania jakim każdego dnia obdarzają nas nasi stali i nowi Odbiorcy.

Tworzymy kosmetyki w kilku kategoriach produktowych: kosmetyki do makijażu, sygnowane logo REVERS COSMETICS, oraz kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała INELIA, DERMO SPA. Posiadamy również szeroki wachlarz produktów perfumeryjnych z dwiema głównymi markami LOTUS PARFUMS i GORDANO PARFUMS, do produkcji których wykorzystujemy oryginalne francuskie kompozycje. Wciąż szukamy inspiracji – obserwujemy trendy w branży, analizujemy rynki zagraniczne i ich liderów, odwiedzamy krajowe i międzynarodowe targi oraz badamy potrzeby naszych klientów docelowych. Dzięki temu, regularnie wprowadzane przez nas nowości rynkowe spotykają się z pozytywnym odbiorem konsumentów. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami surowców i opakowań na świecie, korzystamy z najnowszych technologii i wdrażamy nowoczesne rozwiązania produkcyjne, co daje naszym Klientom gwarancję współpracy na najwyższym poziomie.

Uzupełnieniem naszej działalności jest produkcja marek własnych. Korzystając z potencjału produkcyjnego, wiedzy naszych pracowników, oraz zaplecza laboratoryjnego tworzymy produkty dla zewnętrznych Kontrahentów. Oferujemy kompleksową obsługę Klienta począwszy od opracowania koncepcji produktów, stworzenia receptur, grafiki po produkcję i konfekcję całych linii produktowych.

Już dziś zapraszamy Państwa do współpracy.